Charterovou agenturu Yachtmen charter založil Ing.Jiří Altman v roce 2013, naší snahou je poskytovat rychlé a spolehlivé služby při zprostředkování pronájmu lodí po celém světě i u nás. V naší nabídce jsou i další služby, jako je pojištění lodí, pojištění kauce při charteru, prodej lodí a vybavení. Naše firma prosazuje také plachetnice Skippi 650, které v současné době vyrábí polská firma Scandinavia yachts. Kromě plachetnic vyrábí tato firma motorové čluny Scandinavia 950, vhodné pro naše vody.
   Máme mnohaleté zkušenosti s plavbou po mořích a vnitrozemských řekách a jezerech. Poprvé jsem vstoupil na jachtu asi ve čtyřech letech, ale v kajutě jsem se bál, protože tam byla tma. První plavidlo jsem si postavil ve 13 letech a plavil se s ním po Slapské přehradě. Potom následovala plachetnice třídy Pirát a moje oblíbená třída Fireball, na které jsem závodil od roku 1973 až do roku 2008 a několikrát stál na stupních vítězů na MČR. Objezdili jsme snad všechny přehrady a jachtařské revíry u nás. Závodili jsme také na mezinárodních mistrovstvích ve Francii, Holandsku, Belgii, Itálii a Slovinsku. 
   Námořnímu jachtingu jsem propadl hned po otevření hranic. Věnoval se charterovým plavbám jako kapitán, plavil se po většině moří v Evropě a jednou přeplul Atlantik. Pravidelně se náš team účastní námořních regat jako je Jabuka race, okolo Bornholmu nebo Velikonoční regata. 
 
 

kdesi uprostřed Atlantiku

Chorvatsko 2013

Velikonoční regata 2013

MČR 2011 - Vltava


Napište nám

Použijte náš kontaktní formulář nebo zadejte Váš email níže


Výměnná reklama   |   Mapa stránek

Kontakt

Kontaktovat nás můžete 24 hodin denně

  • Yachtmen charter, s.r.o. , Nad Přehradou 408, Praha 10, 109 00
  • Telefon: +420 606 351 536
  • Email: info@yachtmen.cz

© Copyright 2014 PowerNET